ساید بای ساید دوو 27 فوت سری Secret مدل D2S-6027SS

قیمت قبلی کالا : ۱۷۴,۸۳۶,۰۰۰ریال

قیمت کالا : ۱۵۹,۵۷۶,۰۰۰ریال

تخفیف: ۱۵,۲۶۰,۰۰۰ریال (9%)

موجود در انبار: بله

رنگ ها (1): رنگ ها (2): رنگ ها (3): رنگ ها (4): رنگ ها (5): رنگ ها (6): رنگ ها (7): رنگ ها (8): رنگ ها (9): رنگ ها (10):
  • یخچال فریزر ساید بای ساید دوو سری SECRET مدل D2S-6027SS یکی از محصولات شرکت دوو است که با طراحی زیبا و ویژگی های کاربردی خود در میان مصرف کنندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است. مزیت این مدل از یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو نسبت به مدل های سابق، استفاده از کمپرسورهای  Hight Efficiency که نسل جدید کمپرسورهای کم مصرف هستند، می باشد که این موضوع باعث مصرف بهینه انرژی در این مدل یخچال و فریزر شده است.

    یکی دیگر از ویژگی های یخچال فریزر ساید بای ساید دوو سری SECRET مدل D2S-6027SS، هوم بار (دسترسی آسان) روی درب یخچال با تکنولوژی جدید انعکاس سرمای فلزی و همچنین یخ ساز اتوماتیک می باشد. در قسمت بالای آبریز این یخچال یک نمایشگر LCD لمسی به جهت مشاهده تنظیمات دما و یخ ساز و آبریز تعبیه شده است. قفسه های یخچال در این دستگاه از جنس شیشه ضد شوک حرارتی بوده و همچنین با قابلیت جا به جایی خود به شما امکان تنظیم فضای داخلی یخچال را به دلخواه می دهد.

    امکان غیر فعال نمودن سامانه یخ ساز، نوار ضد باکتری دور درب، سیستم روشنایی LED با نورپردازی جدید ستونی، سیستم گردش هوای پیشرفته سه بعدی، چشم الکترونیک هوشمند و سیستم کاهش صدا در شب از دیگر ویژگی های یخچال فریزر ساید بای ساید دوو سری SECRET مدل D2S-6027SS می باشد.

آیا در رابطه با ساید بای ساید دوو 27 فوت سری Secret مدل D2S-6027SS سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید