کولر گازی اینورتر ویندفری 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل AR19NSP

قیمت کالا : ۹۷,۷۹۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: خیر

ضمانتنامه : سایر خدمات:

کولر گازی اینوتر سامسونگ ویند فری سری جدید کولرهای گازی سامسونگ می باشد که به فناوری جدید ویند فری (Wind Free) مجهز شده است.
فناوری ویند فری به کار رفته در کولر گازی سامسونگ ویند فری حالت سرمایش بدون باد مزاحم می باشد که یک نوآوری جدید از شرکت سامسونگ در صنعت تهویه مطبوع محسوب می شود.

در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده کولر گازی اینورتر سامسونگ ویند فری مدل AR19NSP با گارانتی اصلی، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند، برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

کولرهای گازی مجهز به فناوری ویند فری ابتدا توسط حالت سرمایش سریع (Fast Cooling) دمای محیط را به دمای مورد نظر کاربر می رسانند. پس از آن فناوری ویند فری فعال شده و بدون ایجاد باد مستقیم و تنها از طریق خروج آرام هوای سرد از منافذ ریز روی دستگاه، دمای محیط را در حالت ایده‌آل حفظ می نماید. 
حالت ویند فری در مدل های جدید کولرهای گازی سامسونگ این امکان را فراهم می کند که بدن دیگر در معرض تماس مستقیم و دائمی باد سرد کولر قرار نگیرد. همچنین طراحی کولرهای گازی سامسونگ ویند فری به گونه ای است که 21هزار منفذ بر روی بدنه آن تعبیه شده تا تمامی نقاط محیط حتی گوشه‌های اتاق‌ ها به یک اندازه و متناسب با نیاز اعضای خانه خنک شوند.

کولر گازی سامسونگ ویند فری کاملا هوشمند می باشد به طوری که امکان کنترل پیشرفته دستگاه حتی خارج از محیط را فراهم می کند. کاربران با نصب اپلیکیشن SmartThings بر روی گوشی موبایل هوشمند خود می توانند دمای محیط را از راه دور کنترل نمایند.

 

برند
سامسونگ
نام تجاری محصول
AR19NSP
ظرفیت سرمایش
18000 BTU ظرفیت
ظرفیت گرمایش
18000 BTU ظرفیت
مصرف برق هنگام سرمایش
1450 وات
مصرف برق هنگام گرمایش
1700 وات
مصرف آمپر هنگام سرمایش
6.6 آمپر
مصرف آمپر هنگام گرمایش
7.6 آمپر
نمایشگر درجه روی پنل
accepted
عرض پنل
828 میلیمتر
ارتفاع پنل
267 میلیمتر
طول پنل
265 میلیمتر
عرض کمپرسور
720 میلیمتر
ارتفاع کمپرسور
548 میلیمتر
طول کمپرسور
265 میلیمتر
وزن پنل
9.5 کیلوگرم
وزن کمپرسور:
28.4 کیلوگرم
طول لوله مسی حداکثر تا
15 متر
مصرف انرژی
A رتبه
نوع کمپرسور
8 قطبی (S Inverter)
هزینه نصب
طبق تعرفه سام سرویس

آیا در رابطه با کولر گازی اینورتر ویندفری 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل AR19NSP سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید