تضمین آنلاین کمترین قیمت برای اولین بار در کشور ۲۷ دي ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰:۵۲ ق.ظ

برای اولین بار در ایران فروشگاه اینترنتی مال مون اقدام به راه اندازی سرویس تضمین آنلاین کمترین قیمت نموده است. به این منظور مشتریان محترم می توانند با ثبت نام در سایت و مراجعه به محصول مورد نظر و از قسمت سوال دارید ؟ لینک فروشگاهی که قیمت های پایین تری نسبت به مال مون دارد را برای پشتیبانی ارسال نموده تا در اسرع وقت تیم پشتیبانی مال مون به بررسی سایت و قیمت مورد نظر بپردازند . در صورتی که شرایط فروش همچون هزینه ارسال، ضمانتنامه و سایر ویژگی های محصول منطبق با ویژگی های محصول مال مون باشد، ما بنا به سیاست های فروش فروشگاه در کمتر از 24 ساعت قیمت نهایی را به مشتری اعلام می نماییم. 

لازم به ذکر است که این کار در راستای حمایت از مصرف کننده ایرانی و کمک به هموطنان عزیز در راستای خرید محصولات مورد نظرشان با کمترین سود ممکن می باشد. 

مرحله سوم فروش گوشی با ارز دولتی ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹:۰۹ ق.ظ

فروشگاه اینترنتی مال مون قصد دارد تا دور سوم فروش ویژه تلفن های همراه با ارز دولتی را آغاز نماید. این طرح کمتر از هفت روز دیگر اجرایی خواهد شد.متقاضیان محترم می توانند با ثبت نام در سایت و تکمیل اطلاعات درخواستی و ارسال درخواست مشارکت در این طرح از فرم موجود در قسمت تماس با ما، در خواست خود را ثبت نمایند. لازم به ذکر است که به علت محدودیت در تعداد گوشی های شامل این طرح اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام و درخواست خود را ارایه داده باشند. لازم به ذکر است که این طرح شامل مشتریان دور اول و دوم نخواهد شد.